CZ

Set hořák L40 Paella 40 cm tři okruhy, stojan a pánev leštěná ocel 55 cm

ideální souprava pro grilování a vaření nejen pod širým nebem
Set hořák L40 Paella 40 cm tři okruhy, stojan a pánev leštěná ocel 55 cm
Set hořák L40 Paella 40 cm tři okruhy, stojan a pánev leštěná ocel 55 cm
Set hořák L40 Paella 40 cm tři okruhy, stojan a pánev leštěná ocel 55 cm (1)
Set hořák L40 Paella 40 cm tři okruhy, stojan a pánev leštěná ocel 55 cm (2)
Set hořák L40 Paella 40 cm tři okruhy, stojan a pánev leštěná ocel 55 cm (3)
Set hořák L40 Paella 40 cm tři okruhy, stojan a pánev leštěná ocel 55 cm (4)
Set hořák L40 Paella 40 cm tři okruhy, stojan a pánev leštěná ocel 55 cm (5)
3 937 Kč 3 254 Kč bez DPH
Skladem > 5 ks
Osobně v prodejněihned
Přepravní společnostízítra
Kód14072403

Set hořák L40 Paella 40 cm – tři okruhy, stojan a pánev 55 cm z leštěné oceli.

Tento set s hořákem L40 Paella je určen pro všechny, kdo hledají maximální výkon a flexibilitu při vaření venku. Hořák o průměru 40 cm má tři samostatně ovladatelné topné okruhy, které umožňují perfektní regulaci teploty – ať už připravujete malé porce nebo větší množství jídla. V sadě najdete také stabilní trubkový stojan a pánev z leštěné oceli o průměru 55 cm, vhodnou na paellu, zeleninu, maso, mořské plody či guláš. Připojení na PB lahev není součástí balení.

Sada obsahuje:

Plynový hořák Garcima L40 se třemi okruhy 40 cm

  • průměr: 400 mm
  • délka: 660 mm
  • šířka: 400 mm
  • výška: 130 mm
  • výkon: 15,05 kW
  • hmotnost: 3,00 kg

Stojan trubkový s výstuhou na hořáky 30 - 60 mm

  • Tři trubky na dolní straně opatřeny plastovým kluzákem, horní zploštělá část pro zasunutí patky hořáku vybavená závitem a křídlovým šroubem pro zajištění. Výztuhy mezi nimi z pásoviny umožňují aretovat nohy do dvou poloh podle velikosti zvoleného hořáku.
  • délka nohy: 75,5 cm
  • barva: červená
  • materiál: ocelová trubka o průměru 2,5 cm
  • hmotnost: 2,5 kg

Paella pánev leštěná ocel 55 cm

  • Vnější průměr pánve: 54,7 cm
  • Vnitřní průměr pánve: 53,3 cm
  • Průměr dna: 48,2 cm
  • Průměr s uchy: 68,5 cm
  • Výška pánve: 5,8 cm
  • Výška pánve s uchy: 5,7 cm
  • Materiál: leštěná ocel
  • Hmotnost: 3,6 kg

Set L40 s tříokruhovým hořákem a pánví 55 cm splní požadavky i náročnějších kuchařů. Díky rozděleným okruhům snadno upravíte výkon podle typu jídla i velikosti porce. Velká pánev z leštěné oceli je ideální pro skupinové vaření na oslavách, festivalech, na zahradě nebo při kempování. Robustní stojan zajišťuje bezpečnost a stabilitu při používání. Pro připojení k PB lahvi doporučujeme přikoupit hadici s regulátorem, které najdete v naší nabídce. 

Upozornění: Stojan používejte pouze na rovném, pevném a neklouzavém povrchu. Nikdy nepřenášejte stojan s hořákem v provozu.

Čištění: Mytí neutrálním kapalným pracím prostředkem! Pánev osuště a suchou ošetřete rostlinným olejem. Nedoporučujeme mytí v myčce. Při vaření používejte dřevěné, plastové nebo silikonové nástroje, kovové nástroje mohou poškodit leštěný povrch

Připojení na PB lahev není součástí tohoto setu.

Možnost dokoupení spotřebičů a dalšího příslušenství viz SOUVISEJÍCÍ ZBOŽÍ

Popis
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Podrobné nastaveníPovolit vše