CZ

Litinový kotlík 7 l myslivecký – masivní nádoba na guláš, polévky i tradiční venkovní vaření

Lovecký litinový kotlík 7 L - na přípravu guláše, zvěřiny nebo hustých polévek a fazolových jídel. Masivní litinový kotlík o objemu 7 l v mysliveckém stylu. Ideální na guláš, polévky i pomalé vaření. Skvěle drží teplo, je odolný a vhodný na oheň.
Litinový kotlík 7 l myslivecký – masivní nádoba na guláš, polévky i tradiční venkovní vaření
2 126 Kč 1 757 Kč bez DPH
Skladem 3 ks
Osobně v prodejněihned
Přepravní společnostízítra
Kód30010060

Myslivecký litinový kotlík 7 L – poctivá klasika pro vaření pod širým nebem.

Litinový kotlík s tradicí a dosud nepřekonaný se staví přímo do ohniště, případně se zavěsí za oko uzávěru poklice na trojnožku viz připojené fotografie. Kotlík je velice účinný díky vlastnostem litiny která je schopna rozvádět vysokou teplotu po celém svém povrchu. Proto je v tomto mysliveckém kotlíku možné připravovat i mnohem náročnější jídla která vyžadují delší dobu přípravy a tím vytvořit neopakovatelný kulinářský zážitek který bude nesrovnatelný s jakoukoli jinou nádobou.

Vkusně zdobená poklice, vysoké snadno odnímatelné nohy usnadňují ustavení kotlíku na ohniště, stejně jako jeho přepravu a skladování.

Parametry:

  • Materiál: vysoce kvalitní litina
  • Průměr: 27,5 cm
  • Výška mysliveckého kotlíku celkem: 50 cm
  • Obsah: 7 litrů
  • Hmotnost: 11,5 kg

Tento typ kotlíku je oblíbený zejména mezi myslivci, rybáři a chalupáři, kteří ocení jeho kvalitu a univerzální použití – na otevřeném ohni i v krbu S mysliveckým litinovým kotlíkem o objemu 7 litrů získáváte nejen odolný kuchyňský nástroj, ale i kousek tradičního řemesla. Ať už chystáte zvěřinový guláš na honu, večeři na chalupě nebo oběd u táboráku, tenhle kotlík nezklame.

Čištění před prvním použitím: nad otevřeným ohněm krátce prázdný kotlík nahřejte, potom tekutým čisticím prostředkem na nádobí kotlík důkladně vymyjte.
Čištění po použití: jen neutrálním tekutým čisticím prostředkem na nádobí. Při vaření nepoužívejte kuchyňská náčiní, která mohou poškrábat povrch. Třmen uchopujte pouze přes utěrku nebo v rukavici. Litinové díly a nádobí zásadně nepatří do myčky nádobí! Následně ošetřete jedlým olejem a uskladněte v suchu.

Možnost dokoupení trojnožky nebo dalšího příslušenství viz SOUVISEJÍCÍ ZBOŽÍ

Popis
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Podrobné nastaveníPovolit vše